ایزوگام باران

چتری مطمئن برای بام شما

مشاهده

واحد نمونه استاندارد

دارنده تندیس زرین واحد نمونه استاندارد در سال 1393و1394

واحد نمونه اصناف

واحد نمونه اصناف در سال 1397

برترین صادر کننده

رکورد دار صادرات انواع ایزوگام به کشورهای همسایه در سال های اخیر و هم اکنون

ایزوگام صنعت بام شرق

با 20 سال سابقه

شرکت تولیدی صنعت بام شرق در سال ۱۳۸۱با استفاده از پیشرفته ترین و بهترین ماشین آلات اقدام به تولید عایق های رطوبتی مناسب برای انواع شرایط آب و هوایی با بهترین کیفیت و بیشترین تنوع محصولات نمود و بعد از فراهم کردن مقدمات ،در سال ۱۳۸۲ محصول این پروژه با نام “عایق رطوبتی صنعت بام”به بازار ارائه گردید .

این شرکت در سال های اخیر و هم اکنون به عنوان صادرکننده ی نمونه،عمده ترین صادرات محصولات خود را به کشور های همسایه از جمله :کشور افغانستان،ترکمنستان،تاجیکستان،پاکستان،عمان و قطر صادر میکند.

مطالب بیشتر

109

پرسنل فنی

485

رضایت مشتریان

789

پروژه های تکمیل شده

890

پروژه های در حال اجرا

شاخص های ویژه صنعت بام ممتاز نوین شرق

شاخص ها

سوالات متداولی که ممکن است بپرسید

سوالات متداول

بله، در صورتی که دارای روکش گرانول یا فویل آلومینیومی باشد، در این صورت نور را بازتاب میده و از گرم شدن بیش از حد قیر در ایزوگام جلوگیری میکنه.
در پاسخ به این سوال باید گفت خیر؛ برای رسیدن به نقطه ذوب و حرکت کردن ایزوگام از بستر پارچه ای آن، دمایی بسیار فراتر از شرایط طبیعی گرمای هوا نیاز است.
در کلیه محل هایی که تغییر زاویه و شکست هندسی وجود داره، احتمال بیشتر نشت است. این نقاط به ترتیب عبارتند از محل کفشورها، لبه های قائم ، کنج دیوارها و شکست های هندسی نامنظم محل اتصال تیر و ستون در پشت بام.
در شمال کشور و نقاط پر باران حداقل دو دست ایزوگام عمود بر هم توصیه میشه. در دیگر نقاط، در صورتی که شیب سقف کمتر از 5 درصد باشه، اجرای یک دست ایزوگام توصیه میشه.
شیره قیر یا پلیمر ایزوگام عبارت است از ترکیب قیر با اصلاح کننده ها. این ترکیب که در اصل همان فرمولاسیون ایزوگام است. یکی از حساس ترین و مهمترین و تخصصی ترین قسمتهای تولید ایزوگام به شمار می رود. کیفیت محصول تولیدی شدیداً تحت تاثیر شیره قیر است.
اگر براي عايق كاری ايزوگام خوب و با كيفيت استفاده كنيد نياز به هيچگونه هزينه اضافه براي عايق كاری نيست . درصورتی كه ايزوگام شما از كيفيت بالايی برخوردار نباشد مجبور به استفاده از قير برای جبران كيفيت پايين ايزوگام می باشد و همچنين هزينه هنگفتی به شما تحميل می كنند.
بله ١٠٠% وقتی قیمت ايزوگام با قيمت پايين به شما پيشنهاد می شود بدون شک كيفيت آن محصول مناسب نيست و استفاده از آن برای شما عواقب بدی به همراه خواهد داشت.
خير دقيقا بر عكس اين موضوع صادق می باشد. ايزوگام با اينكه ارزانترين مصالح ساختمانی هست اما يكی از مصالح تاثير گذار می باشد ، اگر شما بهترين مصالح، گچكاری های زيبا ، كاغذ ديواری و … را در ساخت ساختمان بكار ببرين اما ايزوگام با كيفيت استفاده نكنيد درصورت بارش باران و عدم كارايی ايزوگام تمامی هزينه هايی كه بابت گچكاری و كاغذ ديواری و …. انجام داده ايد ازبين می رود.
کیفیت یک ایزوگام به مواد اولیه آن وابسته است.گاهی وقت ها برخی از شرکت های تولید ایزوگام به مواد اولیه پودری اضافه می کنند که باعث زیاد شدن وزن ایزوگام و از طرفی پایین امدن کیفیت و دوام آن می شود. همچنین ایزوگامی بهترین کیفیت را دارد که از قیر خالص تولید شده باشد.
اجرا و نصب ایزوگام در شرایط مختلف اب و هوایی مقدور نمی باشد. بهترین زمان و شرایط برای نصب و اجرای یک ایزوگام زمانی است که رطوبت هوا به حداقل خودش رسیده و محل نصب ایزوگام کاملا خشک باشد. اگر رطوبت در بستر وجود داشته باشد، بعد از نصب و اجرای ایزوگام باعث باد کردن و تاول زدن ایزوگام می شود.
واحد منتخب تولیدی روز ملی صنعت و معدن همزمان با بزرگداشت روز صنعت ومعدن، صنعت بام به عنوان واحد برتر گروه پتروشیمی کشور انتخاب شد. روز صنعت و معدن، فرصت مناسبی برای ارزیابی تلاش های جهادگران این عرصه است تا دریابند که آیا در مسیر تعالی و سازندگی کشور قدم برمی دارند و یا اینکه در روزمرگی تولید دست و پا می زنند. تغییرات اقلیمی و جوی سالهای اخیر و مشکلات پیش رو برای توسعه کشاورزی، اهمیت نقش اساسی و بی بدیل صنعت و معدن را بیش از پیش برای میهن اسلامی ما روشن نموده است. امسال لوح و تندیس واحد برتر در گروه پتروشیمی به سجاد سلطانی مدیرعامل محترم صنعت بام اعطا شد تا از تلاش های سازنده شرکت صنعت بام در راه خودکفایی کشور قدردانی شود. مطالب بیشتر