شاخص های ویژه لایه ایزوگام صنعت بام ممتاز نوین

پودر سفید isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

عدم استفاده از هر نوع پر کننده

پرکننده ها موادی هستند که باعث افزایش وزن لایه ها بدون استفاده از قیر میشوند و استفاده از این مواد باعث کاهش نسبی کیفیت میگردد ، از این رو با توجه به میزان استفاده از این مواد به نسبت 1 به 7 میزان مصرف قیر 10 درصد کاهش پیدا میکند.
لیبل isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

لیبل های متنوع

لایه صنعت بام ممتاز نوین برند اصلی و صادراتی مجموعه صنعت بام میباشد که خدمت مشتریان محترم ارائه میشود. کیفیت بالای این برند ویژگی مشتری پسند این لایه میباشد. این لایه در لیبل های متنوع با توجه به سلیغه شما ارائه میشود.
تیشو isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

استفاده از تیشو +55 نخ

یکی از عوامل موثر در تقویت کششی لایه های ایزوگام ، لایه پشم شیشه یا همان تیشو میباشد.میزان دوخت خوردن روی لایه تیشو تاثیر موثری در کیفیت تیشو دارد که این میزان به صورت نرمال 44 رده دوخت میباشد که اصطلاحا ( 44 نخ ) نامیده میشود.
فروش-پودر-کربنات-کلسیم-گارانتی

ضمانت 10 ساله

مجموعه صنعت بام ممتاز نوین شرق این ضمانت را به مشتریان خود میدهد که در صورت استفاده از لایه صنعت ممتاز نوین در پروژه خود ، تا ده سال با خیال آسوده از این لایه بدون مشکل استفاده کنند و در صورت بروز مشکل برای این لایه این شرکت پاسخگوی شما خواهد بود.
پلی استر isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

استفاده از پلی استر +120 گرم

پلی استر استفاده شده در لایه ایزوگام نقش

بسیار مهمی در دوام و قدرت تحمل کشش لایه دارا میباشد که به صورت وزنی اسم گذاری میشود.پلی استر پر مصرف در اکثریت لایه ها 85 گرم میباشد.

.
قیمت isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

قیمت بسیار متناسب با کیفیت

یکی از پارامتر های مهم هنگام خرید هر نوع جنس و وسیله متناسب بودن قیمت و کیفیت میباشد که این مورد در لایه صنعت ممتاز نوین با توجه به کیفیت و قیمت لایه های مشابه این برند بسیار رعایت شده.
برند برتر با تناسب قیمت فوق العاده

برای تهیه این محصول با ما تماس بگیرید

هرآنچه از عایق رطوبتی میخواهید ، ما بهتر آن را به شما ارائه میدهیم

ارتباط با ما

فیلم تولید ایزوگام صنعت ممتاز