اخبار

اخبار کلی مجموعه صنعت بام شرق ممتاز نوین

اخبار بخش فروش صنعت بام شرق ممتاز نوین

فروش اینترنتی صنعت بام شرق ممتاز نوین

شروع طراحی سایت فروش مستقیم

مجموعه تولیدی صنعت بام ممتاز نوین شرق برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی سایت فروش آنلاین کرده و از این رو منتظر خبر های جدید در مورد این دست آورد مهم باشید.
.
صادرات

صادرات به تمام نقاط دنیا

شرکت صنعت بام ممتاز نوین شرق با داشتن تمامی استاندارد های ایران و جهان امکان صادرات محصولات خود به کشور های همسایه و سایر نقاط جهان را دارد که این امر باعث ایجاد نمایندگانی در کشور های دیگر شده است.

مواد اولیه صنعت بام شرق ممتاز نوین sanatbam oil

افزایش احتمالی قیمت ایزوگام

با افزایش روز افزون قیمت مواد اولیه و فرا رسیدن فصل کاری و افزایش درخواست بازار قیمت ها در حال افزایش میباشد و از شما مشتریان گرامی تقاضا میشود هرچه سریع تر نسبت به سفارش و پیش خرید اقدام نمایند تا از سود بیشتری برخوردار شوید.

قرارداد

ضمانت قرارداد

مدیریت مجموعه صنعت بام ممتاز نوین شرق این ضمانت را به مشتریان خود میدهد که در صورت پیش خرید هر مقدار و هر قیمت محصولات این اطمینان را داشته باشید که این مجموعه در تحویل قرار خود هیچ تاخیر و ممانعت نخواهد کرد و محصول خریداری شده شما در موعد مقرر تحویل شما میگردد.

ایزوگام مهربام شرق مشهد صنعت بام شرق ممتاز نوین sanatbam

فروش فوری ایزوگام با لیبل جدید

قیمت مناسب ، کیفیت سفارشی و عالی جزو ویژگی های جدیداین محصول میباشد.این لیبل با نام مهربام شرق مشهد قرمز قابل سفارش میباشدوجهت سفارش با بخش فروش ارتباط برقرار کنید.
.


تولید ایزوگام صنعت بام ممتاز نوین شرق sanatbam shargh momtaz novin

افزایش ظرفیت تولید

شرکت صنعت بام شرق ممتاز نوین با شروع فصل کار و افزایش تقاضای مشتریان عزیز ، تولید خود را به میزان 2 برابر افزایش داده و از این بابت نسبت به تحویل بار های فروش داخلی و خارجی اقدام نموده است. هم اکنون شما هم میتوانید سفارش خود را ثبت نموده و از این رویکرد شرکت استفاده نمایید.