شاخص های ویژه لایه ایزوگام باران

پودر سفید isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

عدم استفاده از هر نوع پر کننده

پرکننده ها موادی هستند که باعث افزایش وزن لایه ها بدون استفاده از قیر میشوند و استفاده از این مواد باعث کاهش نسبی کیفیت میگردد ، از این رو با توجه به میزان استفاده از این مواد به نسبت 1 به 7 میزان مصرف قیر 10 درصد کاهش پیدا میکند.
باران لیبل isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

لیبل و نایلکس زیبا و منحصر

لایه باران با دارا بودن نایلکس 3 رنگ و لیبل پوستری خود ، ویترین زیبایی برای واحد تجاری شما به ارمغان می آورد و کیفیت بالای این محصول نیز برندی برای مغازه شما خواهد بود که هر سلیقه ای را راضی میکند.
لایه باران شکیل ، باکیفیت و با دوام
تیشو isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

استفاده از تیشو +66 نخ

یکی از عوامل موثر در تقویت کششی لایه های ایزوگام ، لایه پشم شیشه یا همان تیشو میباشد.میزان دوخت خوردن روی لایه تیشو تاثیر موثری در کیفیت تیشو دارد که این میزان به صورت نرمال 44 رده دوخت میباشد که اصطلاحا ( 44 نخ ) نامیده میشود.
فروش-پودر-کربنات-کلسیم-گارانتی

ضمانت 10 ساله

مدیریت مجموعه صنعت بام ممتاز نوین شرق این ضمانت را به مشتریان خود میدهد که در صورت استفاده از لایه باران در پروژه خود ، تا ده سال با خیال آسوده از این لایه بدون مشکل استفاده کنند و در صورت بروز مشکل برای این لایه این شرکت پاسخگوی شما خواهد بود.
پلی استر isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

استفاده از پلی استر +140 گرم

پلی استر استفاده شده در لایه ایزوگام نقش

بسیار مهمی در دوام و قدرت تحمل کشش لایه دارا میباشد که به صورت وزنی اسم گذاری میشود.پلی استر پر مصرف در اکثریت لایه ها 85 گرم میباشد.

.
قیمت isogum sanatbam - ایزوگام صنعت بام

قیمت بسیار متناسب با کیفیت

یکی از پارامتر های مهم هنگام خرید هر نوع جنس و وسیله متناسب بودن قیمت و کیفیت میباشد که این مورد در لایه باران با توجه به کیفیت و قیمت لایه های مشابه این برند بسیار رعایت شده.
کیفیت بالا و قیمت مناسب ویژگی بارز لایه باران

برای تهیه این محصول با ما تماس بگیرید

هرآنچه از عایق رطوبتی میخواهید ، ما بهتر آن را به شما ارائه میدهیم

ارتباط با ما

فیلم تولید ایزوگام باران